Fausta jau po pirmos praktikos suprato, kad pasirinko teisingai: jei viskas erzina, tau čia ne vieta (0)

3237
Justinas Arlauskas, Tadas Žilėnas, Eglė Nes | www.DELFI.lt
2019 m. gruodžio 13 d. 09:41
Vytauto Didžiojo universitete (VDU) Švietimo akademijoje pradinių klasių ugdymą studijuojančiai Faustai Baigdonaitei, atlikta praktika leido suvokti, ar jos pasirinktas kelias yra teisingas ir ar ji tikrai nori juo eiti.

„Praktika padeda pasirinkti, nukreipia arba parodo, ar jaunas žmogus tikrai nori tame pasilikti, o gal kažką keisti. Jeigu pradedama dirbti visiškai be praktikos, juk gali nutikti taip, jog, tarkime, visiškai nepatinka vaikai, jie erzina arba apskritai viskas nervina – ir tas blogai, ir tas blogai. Tada gali būti jau būtų truputį per vėlu. Tu jau pradėjęs dirbti, o supranti, kad veltui prašvaistei kelis studijų metus, o tu jau darbi. Nei pirmyn, nei atgal“, – svarsto Fausta.

Kaip pasakoja Fausta, tarp jos bendramokslių buvo ir tokių, kurie po pirmosios praktikos tęsti studijų jau ir nebegrįžo.

„Mūsų kurse buvo merginų, kurios po praktikos išėjo iš karto. Nuėjo į praktiką ir pamatė, kad man visiškai netinka ir tai visiškai ne tai, ko aš noriu. Aš atlikinėdama praktiką žinojau, ko aš noriu ir aš dar labiau noriu. Sėdžiu tose pamokose ir galvoju, kaip aš jau noriu į savo klasę, noriu aš daryti, nenoriu žiūrėti, noriu aš eiti“, – prisimena F. Bagdonaitė.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai