Eskalatorius tapo spąstais ant jo užlipusioms mergaitėms (15)

37645
REUTERS
2018 m. rugpjūčio 14 d. 07:41
Mažametei kinei važiavimas eskalatoriumi sukėlė tikrą išgąstį. Žengusi ant kylančio takelio ji pataikė į tarpą, atsiradusį iškritus vienai iš konstrukcijos plokščių, ir jos koja įstrigo tarp mechanizmo detalių.

Tragiškai galėjęs pasibaigti incidentas įvyko ketvirtadienį (rugpjūčio 9 d.) Gujuano mieste, šiaurės vakarų Kinijoje, esančiame prekybos centre.

Iš Kinijos valstybinio transliuotojo CCTV pademonstruoto vaizdo įrašo matyti, kaip dvi mergaitės prieina prie eskalatoriaus ir, vos užlipusios ant takelio, iki kelių susmunka į netikėtai atsivėrusį tarpą. Vienai mergaitei kojas ištraukti pavyko, tačiau kitos viena koja taip ir liko įstrigusi veikiančiame eskalatoriuje.

Netoliese buvusi moteris, pamačiusi, kas nutiko, skubiai pribėgo prie vaikų ir pamėgino išlaisvinti įstrigusią mergaitės koją.

Į incidentą kaipmat sureagavo ir kiti praeiviai, o vienas vyras nedelsdamas nuspaudė avarinį mygtuką ir taip sustabdė eskalatorių.

Į nelaimės vietą netrukus atskubėję ugniagesiai išlaisvino mergaitės koją. Nukentėjusioji buvo tučtuojau nugabenta į ligoninę.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi