Elektrėnuose vėl sulaikytas su narkotikais (0)

5026
policija.lt
2015 m. gruodžio 10 d. 11:54
Praėjusią savaitę Elektrėnų policijos komisariato atstovas dalyvavo Elektrėnų savivaldybės pasitarime su meru ir degalinės „Statoil“ atstovais. Šiame susitikime buvo aptarta nedėkinga šios degalinės darbuotojų padėtis, kai vakarais atvyksta asmenys, linkę vartoti narkotines medžiagas ir nusikalsti ar kitaip prasižengti, trikdo viešąją rimtį, grasina darbuotojams.

Gruodžio 8 d. apie 22 val. Elektrėnų policijos patruliai, siekdami užtikrinti visuomenės saugumą, patruliuodami apsilankė Elektrėnuose, Sabališkių g. esančioje degalinėje. Įvažiuodami į jos teritoriją, pareigūnai pastebėjo degalinės pastate penkis jaunuolius, kurie iškart sukėlė įtarimų. Vaikinai, įėję į patalpas, atsisėdo prie ten esančių staliukų, bet, pamatę atvažiuojančius pareigūnus, nedelsdami ėmė skirstytis. Dėl tokios reakcijos jie ir buvo sustabdyti bei patikrinti.

Apžiūros metu pas 1993 m. gimusį, niekur nedirbantį, 11 kartų administracine tvarka baustą (iš jų 5 kartus už alkoholinių gėrimų vartojimą viešojoje vietoje ir 2 kartus už nedidelį chuliganizmą) Elektrėnų gyventoją rasta, įtariama, kanapių, o pas 1995 m. gimusį, 3 kartus administracine tvarka baustą (iš jų 2 kartus už smulkų svetimo turto pagrobimą prekybos įstaigose) Elektrėnų sav., Geibonių k. gyventoją rastas mechaninis įtaisas „malūnėlis“, galbūt skirtas smulkinti narkotines medžiagas. Visi penki pristatyti į medicinos įstaigą nustatyti, ar nėra apsvaigę nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

Elektrėniškis sulaikytas dviem paroms ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.). Dvidešimt dvejų metų jaunuoliui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai