Elektrėnuose nufilmuotos įspūdingos gaudynės: policija persekiojo jiems gerai žinomą bėglį (0)

30343
policija.lt
2016 m. gegužės 24 d. 11:26
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai sulaikė nuo jų bandžiusį sprukti automobilio „Opel Vectra“ vairuotoją.

Gegužės 22 d. apie 9 val. 35 min. Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai, patruliuodami Elektrėnuose, Elektrinės g., ir prasilenkdami su priešais atvažiuojančiu automobiliu „Opel Vectra“, atpažino gerai jiems žinomą vairuotoją (gimusį 1987 m.). Įjungę šviesos ir garso signalus, pareigūnai nutarė sustabdyti automobilį, tačiau jo vairuotojas į teisėtus pareigūnų reikalavimus sustoti nereagavo ir padidino greitį. Dideliu greičiu, pavojingai manevruodamas ir keldamas pavojų eismo dalyviams, „Opel Vectra“ vairuotojas bandė sprukti namų kiemais, kuriuose įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, prekybos centro pastato kiemu ir pėsčiųjų takais. Ties Sodų g. 9 numeriu pažymėtu pastatu vyras staigiai sustabdė automobilį ir, išlipęs iš jo, pasileido bėgti, tačiau netoli. Pareigūnai pasivijo bėglį, uždėjo antrankius ir pristatė į policijos komisariatą. Bėglio „Opel Vectra“ išgabentas į automobilių saugojimo aikštelę.

Sulaikytas vyras ‒ gerai žinomas policijos pareigūnams. Elektrėnų gyventojas yra 5 kartus teistas, neseniai grįžęs iš įkalinimo įstaigos, 17 kartų baustas administracinėmis nuobaudomis, 7 jų už transporto priemonės vairavimą neturint teisės vairuoti, kartą už vairavimą galbūt apsvaigus nuo narkotinių arba vaistų ar kitų svaigiųjų medžiagų ir vengimą pasitikrinti.

Už Kelių eismo taisyklių 14 ir 16 punktų pažeidimus vyrui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas (Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 130 str. 1 d., 1241str. 8 d.). Jam gresia bauda nuo vieno tūkstančio vieno šimto penkiasdešimt aštuonių iki vieno tūkstančio keturių šimtų keturiasdešimt aštuonių eurų su transporto priemonės konfiskavimu ar be konfiskavimo arba administracinis areštas nuo dvidešimties iki trisdešimties parų su transporto priemonės konfiskavimu ar be konfiskavimo.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai