Du bebaimiai reaktyviniai žmonės skraidė virš Dubajaus (7)

11197
REUTERS
2015 m. gegužės 13 d. 15:05
Antradienį virš Dubajaus skraidė „reaktyviniai žmonės“ Yves‘as Rossy ir Vince‘as Reffettas – danguje juos laikė prie nugaros pritvirtinti anglies pluošto sparnai, varomi reaktyvinio variklio. Bebaimiai praskrido, kaip jie patys įvardijo, „pirmojoje pasaulyje dviejų žmonių rikiuotėje“ virš garsiosios miesto palmės formos salos.

Vince‘as Reffettas, kuris yra pasaulyje garsus parašiutininkas ir pasaulio rekordininkas, su parašiutu nušokęs nuo aukščiausios vietos – „Burj Khalifa“ bokšto Dubajuje, treniravosi ir ruošėsi penkerius metus, kol galiausiai jam buvo leista dalyvauti pirmajame skrydyje kaip oficialiam „Jetman“ komandos nariui.

„Reaktyvinis žmogus“ Yves‘as Rossy, kuris pirmasis istorijoje skrido su reaktyviniu varikliu varomais sparnais, pristatė savo naująjį protežė ir naujausią „Jetman“ komandos narį pirmadienį per spaudos konferenciją Dubajuje.

Savo pirmąjį oficialų skrydį kartu jie apibūdino kaip „pirmąją pasaulyje dviejų žmonių rikiuotės skrydį.“

Abu drąsuoliai iššoko iš sraigtasparnio, įjungė savo sparnus ir dešimt minučių skrido virš Dubajaus nardydami, atlikdami akrobatinius triukus ir Supermeno pozas, kol galiausiai išskleidė parašiutus ir švelniai nusileido ant žemės.

Skrydžio metu jie pasiekė 300 km per valandą greitį.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai