Dingusį vyrą pasieniečiai iš sraigtasparnio aptiko krūmynuose ant Strėvos kranto (0)

1757
VSAT
2015 m. gruodžio 14 d. 11:37
Pasieniečių sraigtasparnio pilotai pirmadienio naktį surengė sėkmingą paieškos operaciją ir Kaišiadorių rajone iš oro aptiko dingusį vyrą, gulėjusį tankiuose krūmynuose ant Strėvos upės kranto.

Pirmadienio naktį į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Aviacijos rinktinės pasieniečius kreipėsi policijos pareigūnai. Jie paprašė pagalbos ieškant dingusio 45-erių Kaišiadorių rajono gyventojo. Pirminiais duomenimis, vyro artimieji pasigedo sekmadienį. Telefonu jis pranešė esąs nežinomoje vietoje Kaišiadorių rajono Bijautonių kaimo apylinkėse, sušlapęs, sušalęs ir negalįs paeiti. Vėliau telefonu su pradingėliu bendravo policijos pareigūnai, tačiau dingo telefono ryšys. Vyro paieškos buvo bevaisės.
Tuomet pagalbon pakviesti pasieniečių pilotai. Iš bazės Trakų rajono Paluknio miestelyje VSAT sraigtasparnisEurocopter 135“ pakilo apie 4 val. 30 min. Netrukus jis nusileido netoli autostrados prie Žiežmarių. Čia į orlaivį įlipo apylinkes gerai žinantis Kaišiadorių policijos pareigūnas, su kolegomis žemėje koordinavęs paiešką.
Sraigtasparniui pakilus pasieniečiai, naudodamiesi termovizorine įranga, pradėjo tikrinti Bijautonių apylinkes. Paieška užtruko apie 10 min., kol pilotai pastebėjo tankiuose krūmynuose ant Strėvos upės kranto gulintį žmogų. Informacija apie jo buvimo vietą perduota ant žemės netoliese dirbusiems policininkams.
Šiems pro tankumynus prasibrauti prie pradingėlio prireikė apie 15 minučių. Visą tą laiką ore pakibusio sraigtasparnio įgula perdavinėjo duomenis, kuria kryptimi ant žemės dirbusiems kolegoms judėti. Surastas vyras netvirtu žingsniu ir prilaikomas policininkų pagaliau buvo išvestas iš krūmynų. Toliau juo pasirūpino policijos pareigūnai.
Po sėkmingos paieškos pasieniečiai vėl nutūpdė „Eurocopter 135“ netoli Žiežmarių, čia išleido policininką ir apie 6 val. grįžo į bazę Paluknyje.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai