Dainiaus Sinkevičiaus knygos „Pravieniškių mafija“ pristatymas Vilniaus knygų mugėje (2)

33751
2019 m. vasario 19 d. 17:39
Vasario 23 d. 19 val. tiesiogiai iš Vilniaus Knygų mugės — žurnalisto Dainiaus Sinkevičiaus knygos „Pravieniškių mafija. Nerašyti zonos įstatymai“ pristatymas.

Pataisos namų užkulisius atskleidęs ir visą Lietuvos kalėjimų sistemą sudrebinęs D. Sinkevičius knygoje aprašo tikrovę, kurios daugelis nenorėtų matyti: ne tik pateikia necenzūruotus kalinių liudijimus apie kruviną kovą dėl autoriteto, luošinimus, prekybą narkotikais, draugystę su pareigūnais, santykius su pramogų pasaulio atstovėmis, bet ir pasakoja apie viešai neskelbtus ir nuo visuomenės nuslėptus nusikaltimus, taip pat publikuoja pirmą kartą prabilusių garsių kalinių pasakojimus.

Knygos pristatymas vyks šeštadienį, vasario 23 d., 19 val., 5.3 salėje. Dalyvaus autorius, teisingumo ministras Elvinas Jankevičius, Kovos su prekyba ir žmonėmis centro (KOPŽI) vadovė Kristina Mišinienė, moderuos DELFI.lt vyr. redaktorė Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė.

„Tai bus kitoks pristatymas – per vieną baisią istoriją, nutikusią Pravieniškių pataisos namuose, bandysime atskleisti, kodėl daugybę metų Kauno organizuotų nusikalstamų grupuočių nariai valdė pataisos namus ir kodėl jiems pakluso pareigūnai, ką jautė vergais tapę pirmą kartą už grotų dėl įvykdytų nusikaltimų patekę nieko bendro su kalinių subkultūra neturintys nuteistieji“, – sakė D. Sinkevičius.

Rašytojas su skaitytojais bendraus ir autografus dalys po renginio, 20 val. „Baltų lankų“ stende (5.C18).

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai