Britų pareigūnai išgabeno Skripalio dukros automobilį (15)

14713
REUTERS
2018 m. kovo 20 d. 13:52
Didžiosios Britanijos policijos ir kariuomenės pareigūnai pirmadienį iš Daringtono gyvenvietės, esančios už 16 kilometrų į šiaurę nuo Solsberio, išgabeno automobilį, kuriuo, kaip įtariama, dieną iki apnuodijimo naudojosi buvusio Rusijos dvigubo agento Sergejaus Skripalio dukra.

Daringtono gyvenvietėje aptiktu automobiliu buvusio dvigubo agento bičiulis iš oro uosto kovo 3 dieną pasiėmė jo dukrą Juliją, skelbia vietos žiniasklaida.

Didžiosios Britanijos teigimu, Sergejus Skripalis ir jo dukra, kurie šiuo metu kritinės būklės gydomi ligoninėje, buvo apnuodyti sovietinių laikų cheminiu ginklu „Novičok“. Londonas kaltina Maskvą neatsisakius šio cheminio ginklo ir naudojant jį nusikaltimams.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, kuris sekmadienį įspūdinga balsų persvara buvo perrinktas šeštai kadencijai, tvirtina, kad britų kaltinimai yra tikrų tikriausia nesąmonė ir sako, kad Rusija yra sunaikinusi visus savo cheminius ginklus.

Skelbiama, kad buvusio dvigubo Rusijos agento ir jo dukters apnuodijimo tyrimas gali užtukti kelis mėnesius, nes tai viena iš sudėtingiausių užduočių, kada nors tekusių Didžiosios Britanijos kovos su terorizmu pareigūnams.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi