Brazilijos katedroje užpuolikas nušovė keturis žmones, po to nusižudė (1)

731
REUTERS
2018 m. gruodžio 12 d. 15:09
Vienoje pietų Brazilijos katedroje po mišių antradienį užpuolikas nušovė keturis žmones, dar keturis sužeidė, o po susišaudymo su policija paleido kulką sau į galvą, pranešė pareigūnai.

Masinės šaudynės – retas reiškinys didžiausioje Lotynų Amerikos valstybėje – įvyko iškart po vidurdienio mišių Kampinaso katedroje. Šis miestas yra nutolęs apie 100 km į šiaurę nuo San Paulo.

Praėjus kelioms valandoms po to, kai medikai iš bažnyčios išgabeno žuvusiųjų kūnus ir sužeistuosius, pareigūnams pavyko nustatyti įtariamojo tapatybę. Pranešama, kad šaudė 49 metų Euleras Fernando Grandolpho, gyvenęs Valinjoso mieste San Paulo valstijoje.

Pasak pareigūnų, sistemų analitiku dirbęs vyras nebuvo tos bažnyčios narys. Pranešama, kad E. F. Grandolpho yra užėmęs įvairias pareigas valstybinėse įmonėse; be kita ko, jis yra dirbęs prokuroro asistentu Viešųjų reikalų ministerijoje San Paule.

Pareigūnai sako dar neišsiaiškinę užpuoliko motyvų.
Prieš paleisdamas kulką sau į galvą, įtariamasis buvo pašautas atvykusios į įvykio vietą policijos. Iš viso įtariamasis paleido mažiausiai 20 šūvių, teigė policijos tyrėjas.

Išrinktasis prezidentas, buvęs armijos kapitonas Jairas Bolsonaro, žadėjo susidoroti su smurtu sušvelnindamas ginklus reglamentuojančius teisės aktus, kad daugiau civilių galėtų apsiginkluoti.

Vis dėlto masinės šaudynės Brazilijoje yra gana retas reiškinys.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai