Baltųjų rūmų svečius Trumpas vaišino mėsainiais ir picomis (7)

2035
REUTERS
2019 m. sausio 16 d. 11:04
JAV prezidentas Donaldas Trumpas pirmadienio, sausio 14-osios, priėmimą Baltuosiuose rūmuose pritaikė prie dabartinių aktualijų – vyriausybės uždarymo: ant sidabrinių padėklų pūpsojo „McDonald's“ sumuštiniai ir „“Wendy's” mėsainiai.

Baltųjų rūmų valgomajame kabančiame portrete įamžinto prezidento Abrahamo Lincolno žvilgsnis paprastai nukreiptas į gerokai prašmatnesnį virtuvės šefų patiektą maistą. Tačiau šefai yra išleisti atostogų ir laukia namuose likę be atlyginimų, mat D. Trumpas kovoja su Kongresu dėl federalinės vyriausybės finansavimo.

Baltieji rūmai teigia, kad D. Trumpas pats vaišino, kaip jis paskelbė, „puikiu amerikietišku maistu“. Vaišės buvo skirtos Baltuosiuose rūmuose apsilankiusiai „Clemson Tigers“ amerikietiškojo futbolo komandai – JAV universitetų futbolo čempionato nugalėtojams.

Maždaug ketvirtadalis federalinės vyriausybės įstaigų pastarąsias 24 dienas yra uždarytos po to, kai D. Trumpas ėmė rūpintis savo rinkiminės kampanijos pažado pastatyti sieną pasienyje su Meksika įgyvendinimu, o šiam projektui jis Kongreso reikalauja iš biudžeto skirti 5.7 milijono dolerių (maždaug penkis milijonus eurų). Demokratai šį reikalavimą atmeta.

D. Trumpas vėliau žaidėjams aiškino nenorėjęs nukelti renginio vėlesniam laikotarpiui.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi