Astrologės Lolitos horoskopas savaitei (birželio 27 – liepos 3 d.): paaiškės, griausime ar pasirinksime kurti (0)

2133
2022 m. birželio 27 d. 14:57
Stiprių energijų savaitė. Jos dienos gali pasižymėti aštriomis, netikėtomis situacijomis. Jupiteriui ir Marsui judant Avino ženklu, svarbu bus, kur tą galingą energijos srautą nukreipsite: griovimo ar kūrimo kryptimi.

Savaitės pradžia, sudėtingesnių Mėnulio ritmų bei artimos Saulės ir Lilit pozicijos įtakoje, pasižymės dideliais kontrastais, situacijų aštrumu. Šiomis permainingomis dienomis pasistenkite įžvelgti šviesą tunelio gale. Ieškokite kai kada ir nestandartinių sprendimų. Prasidėjus Mėnulio jaunačiai ir palankių Veneros ritmų įtakoje, metas tiktų dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams bei deryboms. Laikas palankus grožio, sveikatinimo procedūroms, o taip pat – suplanuotiems pirkiniams, tiktų nekilnojamo turto operacijoms. Penktadienį įveikite nerimo mintis, atrasdami savo gyvenime kuo daugiau jums džiaugsmą teikiančių dalykų.
Savaitgalį planuokite veiklų ir energingą. Jis tiktų aktyviai fizinei veiklai. Tai šaunus metas aktyviam poilsiui gamtoje. Sėkmingų pasirinkimų jums šią savaitę!

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai