Armonaitė apie užsakytus straipsnius „Financial Times“: kreiptis į leidinį buvo „Investuok Lietuvoje“ sprendimas (0)

9353
2022 m. lapkričio 30 d. 15:26
Aiškėja daugiau detalių dėl užsakomųjų Financial Times straipsnių apie Lietuvą. Pirmadienį ten pasirodė septynios publikacijos – apie Lietuvos laikyseną tarptautinėje arenoje, proveržį finansinių technologijų srityje, fotografų pasiekimus, Suvalkų koridorių, energetinę nepriklausomybę nuo Rusijos, krepšinį ir pirmąjį Lietuvos vienaragį „Vinted“.

Delfi išsiaiškino, kad lapkritį Vyriausybei pavaldi įstaiga „Investuok Lietuvoje“ ir „Financial Times“ sudarė kiek mažiau nei 60-imties tūkstančių eurų vertės sutartį dėl turinio kampanijos.

Publikacijos nebuvo pažymėtos kaip apmokamas turinys, o valdančiųjų atstovai viešai džiaugėsi įtakingo leidinio susidomėjimu Lietuva.

Vyriausybės strateginės komunikacijos vadovas Marius Gurskas feisbuke neigė, jog tai užsakyta kampanija, tačiau paaiškėjus tiesai, įrašus ištrynė.

Tekstus rašęs leidinio žurnalistas tikina, kad Lietuvos vyriausybė neturėjo jokios įtakos tekstams ir temų pasirinkimui.

Ekonomikos ir inovacijų ministrė teigia, jog „Investuok Lietuvoje“ dėl straipsnių kreiptis į Financial Times nusprendė pati.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai