Ar sugebėsite nesusijuokti: vaikai išklojo, ką galvoja (5)

25799
Ema Bilytė, Rinatas Chairulinas | www.DELFI.lt
2015 m. gruodžio 22 d. 17:22
Laukiamiausios metų šventės – didžiulių išlaidų metas. Tikriausiai neabejotina tiesa, kad patys mažiausi šių švenčių laukia labiausiai vien dėl gausybės Kalėdų senelio dovanų. Tačiau ne paslaptis, kad visos dovanos kainuoja. DELFI apie Kalėdų senelio finansus nusprendė pasikalbėti su labiausiai dovanų laukiančiais – drąsiai mintimis besidalijančiais vaikais. Paklausus iš kur Kalėdų senelis turi tiek daug pinigų, bene kiekvienas pažėrė pribloškiančių variantų.

Paskutinius metus darželyje leidžiantys vaikai itin nustebino savo išmone ir įsitikinimais. Bene labiausiai pribloškė nuoširdūs vaikų svarstymai apie Kalėdų senelio turtus. Vieni tikino, kad visus apdovanoti gebantis senelis senovėje rado lobį, kiti aiškino, kad pinigų jis užsisako internetu, o treti tikino, kad turtus užsidirbti galima tik darbu.

Kaip ir buvo galima tikėtis, vaikai sureikšmina dovanas ir jiems tai yra vienas svarbiausių Kalėdų atributų. Vartotojiškumo pagrindus dažnas išmokęs iš televizijos bei įvairių vaikiškų filmų. Tiesa, kai kurių nuomone žiemos šventės dovanos priklauso tik vaikams, mat tėvai tiesiog pamiršta parašyti Kalėdų seneliui laišką.

Vis dėlto, kai kurie mažieji mąstytojai teigė, kad net svajonių dovanos negali pralenkti veiklos su šeima. Dažnam vaikui svarbiausia švenčių metu veikti kažką įdomaus su savo šeima. Štai pavyzdžiui darželinukas Emilijus aiškino, kad per Kalėdas žais su gautomis kaladėlėmis ir iš savo tėčio atsims telefoną, kad jis negalėtų dirbti ar skaityti elektroninių laiškų.

Daugiau specialiame Kalėdų DELFI reportaže.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi