Apšaudytas girtas bėglys šoko iš „Audi“, bėgo ir užgriuvo ant policijos automobilio (0)

14535
policija.lt
2016 m. spalio 10 d. 15:54
Spalio 8 d., apie 17 val., Kretingos r., Vydmantų kaime, policijos pareigūnams nestojo automobilis „Audi“, kurio vairuotojas, padidinęs greitį, nuvažiavo Kiauleikių kaimo link.

Prieš įvažiuodamas į kelią Klaipėda-Palanga, persekiojamas automobilis sustojo, nes priekyje buvo sustojęs kitas automobilis. Tuo metu iš tarnybinio automobilio iššokęs Kretingos r. PK vyriausiasis patrulis pribėgo prie automobilio „Audi“, tačiau pastarasis pradėjo važiuoti, todėl pareigūnas iššovė iš tarnybinio ginklo penkis kartus į automobilio ratą, bet mašina nesustojo, praneša Klaipėdos apskrities policija.

Persekiojamas automobilis sulaikytas Palangoje, Žaros g. Jį vairavęs asmuo bandė pabėgti, sulaikomas priešinosi aktyviais veiksmais, todėl buvo panaudotos specialiosios priemonės - dujos ir antrankiai.

Automobilį vairavęs neblaivus (1,85 prom. alkoholio) vyras (g. 1983 m.) atvesdintas į Kretingos r. PK, kur pradėjo skųstis skausmais, todėl buvo pristatytas į ligoninę. Vyras dėl galvos sumušimo, suteikus medicinos pagalbą, gydomas ambulatoriškai.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai