Apie tragišką sūnaus mirtį N. Cave'as prabilo dokumentiniame filme (0)

2706
REUTERS
2016 m. rugsėjo 7 d. 17:10
Australijos muzikantas Nickas Cave'as tikisi, kad dokumentinis filmas trimačiu formatu geriau atsakys į klausimus apie sūnaus mirtį nei kalbėjimams minioms nepažįstamųjų pristatant savo naująjį albumą. Taip antradienį, rugsėjo 6 dieną, sakė filmo režisierius Andrew Dominikas.

N. Cave'o penkiolikmetis sūnus Arthuras žuvo pernai liepą nukritęs nuo uolos. Tai nutiko tėvui įrašinėjant albumą „Skeleton Tree“.

„Manau, Nickas suvokė, kad reklamuos savo naująjį albumą ir nebuvo kito būdo jam aptarti albumo nekalbant apie kontekstą, kuriame jis buvo sukurtas – tai jo sūnaus mirtis pernai metų liepą. Mintis, kad teks tai daryti, vertė jį jaustis blogai. Tai nereiškia, kad jis nenori kalbėti apie tai, kas nutiko Arthurui, manau, jis tiesiog nenorėjo kalbėti to su visiškai nepažįstamais žmonėmis. Tad jis nusprendė sukurti filmą, kuris suteiks jam saugesnę erdvę“, - sakė režisierius Andrew Dominikas.

Dokumentinis filmas „One More Time With Feeling“ buvo parodytas festivalio nekonkursinėje programoje.

Režisierius sakė, kad tragišką netektį išgyvenančio žmogaus portreto kūrimas nepaverčiant to „sielvarto pornografija“ tapo tikru iššūkiu.

Venecijos filmų festivalis vyks iki rugsėjo 10 dienos.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai