Apdovanotos „Delfi Metų Moterys 2020“ rinkimų nugalėtojos (0)

3984
2020 m. rugpjūčio 19 d. 11:18
Neseniai paaiškėjo penkios „Delfi Metų Moterys 2020“ rinkimų nugalėtojos, kurios buvo apdovanotos Delfi prizu.

Atsiimdama apdovanojimą politikė Ingrida Šimonytė dėkojo visiems balsavusiems ir tiems, kurie mato ją politikoje bei mano, kad tai nėra beprasmiška.

Verslininkė Gitana Markovičienė, paklausta ar versle vis dar turi įtakos, ar esi vyras, ar moteris, teigė į tai nekreipianti dėmesio. „Visi, kurie stengiasi ir dirba turi vienokį ar kitokį rezultatą. Aš niekada neišskiriu nei vyro, nei moters. Gyvenime mėgstu natūralumą ir kad tokie dalykai, kaip laimėjimai, nutiktų savaime, be didžiulių raginimų“, – sakė ji.

Tuo tarpu antrus metus iš eilės Delfi Metų Moterimi sporto kategorijoje tapusi lengvaatletė Airinė Palšytė teigė nustebusi rinkimų rezultatai, nes praėję metai jai nebuvo tokie sėkmingi, kaip galbūt tikėtasi. „Labai džiugu, kad tiek sirgaliai, tiek komisija nusprendė, kad esu verta laimėti antrą kartą“, – sakė ji.

Delfi Metų Moterimi pramogų pasaulio kategorijoje tapusi Natalija Bunkė dėkojo savo sekėjams, o ypač – sekėjoms. „Mano sekėjos yra mylinčios ir ištikimos. Kas liečia palaikymą – aš turiu stiprų, gerą tikrų moterų užnugarį, kurios labai palaiko bet kokiu gyvenimo klausimu“, – sakė ji.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai