Adamkus įvertino situaciją dėl Kaliningrado tranzito (0)

3870
2022 m. birželio 27 d. 11:25
Kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus teigia, kad Lietuva dėl Kaliningrado tranzito nepadarė nieko netinkamo. Tuo tarpu Rusija, kuri, jo teigimu, Lietuvai nuolatos grasino, tiesiog surengė dar vieną provokaciją.

Pirmadienį nenumatytame Seimo posėdyje vykusioje iškilmingoje ceremonijoje šį apdovanojimą jis atsiėmė iš Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen rankų. Parlamentarai atsistoję plojimais sveikino Seimo apdovanojimo laureatą. Posėdyje kalbėjęs Aleksandro Stulginskio žvaigždės steigimo iniciatorius Viktoras Pranckietis sakė, kad tai – pagarbos ir padėkos ženklas. „Aleksandro Stulginskio žvaigždė šiandien spindi jums“, – kreipdamasis į šio apdovanojimo laureatą sakė V. Pranckietis.

R. J. Durbinas yra JAV senatorius, vienas įtakingiausių lietuvių kilmės amerikiečių JAV politikoje. Jis tvirtai rėmė Lietuvą jai siekiant ir įtvirtinant valstybės nepriklausomybę, siekiant tarptautinio diplomatinio pripažinimo, nuolat padėjo plėtojant Lietuvos ir JAV tarpvalstybinius ryšius. Digital Matter icon Iškilmingoje apdovanojimo ceremonijoje dalyvavo prezidentas Valdas Adamkus, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai