„Negalime pamiršti to, kas vyksta Ukrainoje – nuo karo pradžios siekiame užtikrinti susisiekimą su šioje šalyje esančiais ar ten vykstančiais žmonėmis. Padedame, kuo galime ir kviečiame kitus nenustoti teikti pagalbą, nes ji vis dar labai reikalinga“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Operatorius į Lietuvą atvykusiems ukrainiečiams jau išdalino daugiau nei 39 tūkst. specialių išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ SIM kortelių. „Tele2“ duomenimis, apie 43 proc. šių SIM kortelių yra aktyvuotos ir naudojamos. Speciali „Pildyk“ SIM kortelė ukrainiečiams tris mėnesius nuo jos aktyvavimo dienos užtikrina nemokamus ir neribotus skambučius, SMS žinutes bei internetą Lietuvoje.

Pasibaigus 3 mėnesių laikotarpiui, klientai gali įsigyti bet kurį jiems aktualų planą arba pasinaudoti specialiu „Pildyk“ pasiūlymu – užsisakyti planą su neribotomis minutėmis, SMS ir 10 GB už 8,90 Eur/mėn. (Įprasta kaina 10,99 Eur). 

Ukrainoje esantiems „Tele2“ klientams nuo gruodžio 1 d. iki 31 d. skambučiai, žinutės ir mobilieji duomenys ir toliau išliks nemokami.

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės