Sostinės komandos rėmėja „7bet“ tapo 2021 m., o abu sezonus komanda demonstravo puikius rezultatus. Pirmąjį sezoną vilniečiai po ilgos pertraukos susigrąžino Lietuvos čempionų titulą, o šiemet buvo per žingsnį nuo to, kad antrą kartą klubo istorijoje titulą apgintų.

„Pastarųjų dviejų metų „Ryto“ rezultatai yra įspūdingi, o tą geriausiai atspindi sirgalių perpildytos klubo namų arenos tribūnos. Smagu būti laiminčios komandos dalimi, o ir dirbti su aukščiausio lygio klubo organizacija yra vienas malonumas“, – pratęsta partneryste džiaugėsi generalinis „7bet“ direktorius Justinas Šliažas.

Šią vasarą vilniečiai nustebino ne vieną išlaikydami beveik visą lietuvių branduolį – į komandą sugrįš Gytis Radzevičius, Martynas Echodas, Lukas Uleckas, Gytis Masiulis ir kapitonas Margiris Normantas. Komandoje liks ir praėjusio sezono pabaigoje į Vilnių atvykęs bei sėkmingai į žaidimą įsiliejęs aukštaūgis Justinas Gorhamas.

„Tęstinumas buvo vienas šios vasaros prioritetų mūsų klube – tiek kalbant apie žaidėjus, tiek apie parnerius, – pažymi „Ryto“ direktorius Jaroslav Latušinskij. – Artėjantį sezoną norime savo miestui ir vėl atnešti daugybę puikių emocijų, o tai pasiekti galime tik turėdami ištikimus partnerius už aikštelės ribų. Kaip ir be sirgalių, taip ir be rėmėjų klubui gyvuoti būtų labai sunku, todėl svarbu, kad esami mūsų partneriai tiki klubo vizija ir padeda ją įgyvendinti.“

Prie išlaikyto branduolio prisijungs ir kovingi naujokai – vasarą „Rytą“ papildė lietuviai Arnas Velička, Oskaras Pleikys bei legionieriai R.J. Cole‘as ir Javinas DeLaurier.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės