„Circle K“ žmogiškųjų išteklių vadovės Margaritos Plešakienės teigimu, per pastaruosius šešerius metus atlyginimų fondas buvo didinamas kasmet, neišskiriant ir ypač sudėtingo COVID-19 pandemijos laikotarpio.

„Sąžiningas ir skaidrus darbo vertinimas yra vienas svarbiausių socialiai atsakingo darbdavio požymių. Mums yra be galo svarbu padėkoti savo darbuotojams už sunkų darbą, lojalumą bei pasitikėjimą. Galimybių kelti darbo užmokestį siekiame surasti net ir tuo metu, kai rinka stagnuoja. Sprendimą priėmėme, nuo liepos „Circle K“ tinkle atlyginimai vidutiniškai padidėjo 10 proc. Įmonės atlyginimų fonde tai atitinka apie 101 tūkst. eurų per mėnesį“, – sako žmogiškųjų išteklių vadovė.

Margarita Plešakienė (Circle K nuotr.)

Jos teigimu, atlyginimų augimą pajautė iš esmės visi įmonės darbuotojai, išskyrus labai retas ir objektyvias išimtis, tarp kurių ką tik prisijungusieji prie įmonės ar padarę karjerą ir, atitinkamai, jau dirbantys finansiškai geresnėmis sąlygomis.

Pastaraisiais metais „Circle K“ kėlė atlyginimus kasmet. 2017 metais įmonėje darbo užmokestis vidutiniškai kilo 3 proc., 2018 metais – 6 proc., 2019 metais – 10 proc., 2020 metais – 6 proc., 2021 metais – 12 proc., šiais metais – 10 proc.

Circle K nuotr.

„Atlyginimai darbuotojams buvo keliami ir per sudėtingą pandemijos laikotarpį. Jeigu pirmaisiais pandemijos metais algų kėlimą buvome įšaldę, vėliau darbo užmokestį pakėlėme atgaline data ir išmokėjome susidariusį skirtumą. Tai nėra įprasta praktika rinkoje, tačiau mes laikomės principo sąžiningai dalintis su savo komanda uždirbta nauda“, – tvirtina M. Plešakienė.

Liepą metinė infliacija Lietuvoje sudarė 21,6 proc. Pasak M. Plešakienės, rekordiškai augant infliacijai ir atitinkamai mažėjant gyventojų perkamajai galiai, atlyginimų peržiūrėjimas didina įmonės konkurencingumą darbo rinkoje.

Circle K nuotr.

Šįmet „Circle K“ akcininkė Kanados bendrovė „Alimentation Couche-Tard, Inc.“ pelnė prestižinį „2022 Gallup Exceptional Workplace Award“ (GEWA) apdovanojimą. GEWA apdovanojimas grupei atiteko išsiaiškinus, kad bendrovėje dirbančių darbuotojų įsitraukimas – net 60 proc., arba tris kartus didesnis už tarptautinį vidurkį (20 proc.).

„Circle K Lietuva“ iš viso dirba 1077 darbuotojai, net 92,6 proc. jų – degalinėse.

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės