„Circle K“ žmogiškųjų išteklių vadovės Margaritos Plešakienės teigimu, per mažiau nei pusmetį atlyginimai darbuotojams augo du kartus – sausį ir gegužę.

„Dėl nuo šių metų sausį paaugusios minimalios mėnesinės algos (MMA) būtume turėję koreguoti tarifus tik 79 darbuotojams, kas mums būtų kainavę papildomus 1500 eurų per mėnesį. Tačiau nusprendėme peržiūrėti ir atitinkamai pakoreguoti tarifus visiems degalinių operatoriams-pardavėjams bei pagalbiniams darbuotojams. Valandos tarifas buvo padidintas 647 darbuotojams – įmonei tai kainavo papildomai po 21 tūkstantį eurų kas mėnesį. Skaičiuojame, kad dėl to darbuotojams atlyginimai vidutiniškai išaugo 4 proc.“, – komentuoja ji.

Antrasis atlyginimų peržiūrėjimas įvyko jau pavasarį – nuo gegužės 1 d. visiems degalinių tinklo darbuotojams atlyginimai pakilo apie 10 proc., įmonės atlyginimų fonde tai sudaro apie 75 tūkst. eurų per mėnesį.

Margarita Plešakienė

„Pastebėjome, kad dauguma mažmeninės prekybos įmonių atlyginimus peržiūrėjo ir koregavo būtent tik sausio mėnesį dėl MMA pokyčių. Tačiau mes nusprendėme neatsisakyti įprastos algų peržiūros pavasarį – galimybių kelti darbo užmokestį ieškome net ir sudėtingu laikotarpiu, kaip kad tai darėme ir COVID-19 pandemijos metu. To rezultatas – per mažiau nei pusmetį kai kuriems darbuotojams atlygis kilo net vidutiniškai 14 proc.“, – sako M. Plešakienė.

„Circle K“ atlyginimus kelia kasmet: 2017 metais įmonėje darbo užmokestis vidutiniškai kilo 3 proc., 2018 metais – 6 proc., 2019 metais – 10 proc., 2020 metais – 6 proc., 2021 metais – 12 proc., 2022 metais – 10 proc., šiemet – dar 10 proc.

„Atlyginimus didiname siekdami užtikrinti mūsų darbuotojų finansinę gerovę šiuo sudėtingu ekonominiu laikotarpiu, įvertinti ir išskirti kompetentingiausius mūsų komandos narius, taip jiems atsidėkodami už gerą darbą ir lojalumą, išlikti konkurencingais darbo rinkoje ir patraukliu bei socialiai atsakingu darbdaviu, kuris tinkamai rūpinasi savo darbuotojais“, – tvirtina žmogiškųjų išteklių vadovė.

Per mėnesį degalinių tinklas atlyginimams vidutiniškai išleidžia apie 1,32 mln. eurų.

„Circle K Lietuva“ iš viso dirba 933 darbuotojai, net 92,4 proc. jų – degalinėse.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės