Prieš jūsų akis – naujausia „Sėkmingi iki 30-ies“ laida. Šios laidos pašnekovas, mokytojas E. Mankevičius, pirmiausia papasakojo apie tai, kokia šiuo metu situacija mokyklose yra iš tikrųjų.

„Situacija yra kebli“, – sako Evaldas ir priduria, kad viena iš problemų, su kuriomis susiduria mokytojai, yra perteklinis biurokratizmas.

Tačiau šios laidos pašnekovas neapsiribojo tik kalbomis apie sunkumus – Evaldas pateikė savo idėjas, ką reikėtų daryti, kad mokytojo profesija iš tiesų taptų prestižine ir mokytojo kelią pasirinktų kur kas daugia žmonių.

Antroje pokalbio dalyje E. Mankevičius papasakojo ir savo asmeninę istoriją. Pašnekovas pasidalino, dėl kokių priežasčių pasirinko mokytojo kelią, kodėl dėsto būtent lietuvių kalbą ir literatūrą, taip pat atskleidė, kiek šiame darbe norėtų uždirbti.

Laidą kūrė ir vedė Julija Leimonė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją