Prieš penkerius metus, neturėdamas jokios ūkininkavimo patirties, Tautvydas įkūrė savo ūkį. Šiandien 13 hektarų žemės plotą, kuriame auga sausmedžiai ir lauko agurkai, ūkininkas vadina savo namais.

Pasakodamas savo ir ūkio įkūrimo istoriją, Tautvydas neslepia – ūkyje tikrai yra ką veikti, o ir darbas čia ne pats lengviausias. Kėdainietis sako, kad įvertinus ūkiui skirtas investicijas, darbą ir galimas rizikas, ūkį išties galima vadinti sadizmu ir ekstremaliu darbu.

„Ūkis reikalauja tavo maksimalių pastangų, belekiek investicijų, laiko, o svarbiausia tai, kad visą tavo darbą nulemia oras. Nežinau, ūkis gali būti pati blogiausia investicija, kokią tik įmanoma sugalvoti, bet aš šituo gyvenu“, – dalinasi pašnekovas.

Šiame interviu, kuris vyko pačiame Tautvydo sausmedžių ūkyje, mes kalbėjome apie tai, kiek kainuoja įkurti savo ūkį, ar ūkininkų sėkmė tikrai matuojama pagal tai, kokius automobilius jie vairuoja, taip pat diskutavome, kam turi būti pasiruošęs ūkininkas, jei nori įveikti visas ūkyje tykančias rizikas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją