Kai Karolina ruošėsi eiti motinystės atostogų, ji vylėsi, kad kartu su atostogomis ateis ir ramesnis laikotarpis. Tačiau scenarijus susiklostė visiškai kitoks. Štai internete pastebėjusi vieną darbo pasiūlymą, Karolina pasinėrė į prekybos vandenis, iš kurių neišneria iki pat šiol.

Šiandien Karolina, kuri platformoje „Instagram“ dar žinoma @namuosešvaru slapyvardžiu, prekiauja namų švarinimo priemonėmis. Šalia prekybos, pašnekovė savo paskyroje daug dėmesio skiria švariems namams ir jų tvarkymui.

„Jei mano mamos paklaustumėte, ar aš anksčiau mėgau tvarkyti namus, ji tik garsiai nusijuoktų – mama niekada nebūtų pagalvojusi, kad jos dukra socialiniuose tinkluose kalbės apie namų tvarkymą“, – šypsosi K. Sabaliauskienė.

Ir vis tik, šiandien kaunietė žinoma ne tik dėl parduodamų namų švarinimo prekių, bet ir dėl sėkmingai vykdomos prekybos. K. Sabaliauskienės teigimu, tokia prekyba gali atnešti netgi penkiaženkles sumas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją