Birželio 7 d. dienos rytą Harju apylinkės teismo 3007-oje salėje nebuvo nė vienos laisvos vietos. Visas vietas buvo užsėdę teisininkai, atstovaujantys klientų tiek iš artimiausių, tiek iš tolimiausių Europos kampelių interesams.

Dar prieš prasidedant posėdžiui kažkas pažymėjo, kad ši byla primena istoriją su kreditų ir taupymo bendrove „Erial“, prieš dvejus metus sukrėtusią Estiją.

Bet atvejis, kurio aptarimas turėjo čia pat prasidėti teismo salėje, nuo tos istorijos skiriasi tuo, kad sumos, apie kurias kalbama, yra net dešimt kartų didesnės. Pats stambiausias investuotojas šiandienai prarado net 18 mln. eurų. Tai dviem milijonais daugiau, nei „Erial“ įsiskolino visiems klientams (o jų buvo daugiau nei tūkstantis) kartu sudėjus. Šiuo atveju pinigus prarado daugiau nei 12 tūkst. žmonių.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją