Pastebima, kad įmonėse dirbantys specialistai dažniausiai tampa ekspertais, nors labiausiai viliojanti jiems atrodo vadovo kėdė. Transformacija į vadovą specialistui reiškia ir įmonės įvertinimą, ir ženkliai padidėjusį atlyginimą.

Tik, ko gero, ne visi vadovo kėdės siekiantys specialistai supranta, kad už naująsias pareigas jiems reikės kaip reikiant susimokėti. Kalba čia eina ne apie pinigus, o apie sunkumus, su kuriais naujieji vadovai neišvengiamai susidurs.

Štai pavyzdžiui – viena kliūčių, pasitaikanti vadovų kelyje, yra pasikeitę santykiai su darbuotojais. Buvusiam specialistui, anksčiau dažnai laiką leidusiam su savo kolegomis, ateina laikas atsitraukti ir iš naujo nubrėžti savo ribas.

Apie tai, kokių kliūčių pasitaiko naujųjų vadovų kelyje ir kaip su jomis tvarkytis, Delfi kalba su verslo psichologe, konsultacinės įmonės „Addelse“ atstove dr. Natalija Norvile.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją