Sveiki, čia Lisa. Į Persijos įlanką tikrai, tikrai atėjo vasara: temperatūra Dubajuje pasiekė beveik 45 laipsnius Celsijaus, o dėl drėgmės atrodo, kad yra dar keliais laipsniais karščiau. Žmonės jau išvyksta visai vasarai iš kai kurių miestų, kur ypač karšta, nors viešbučiai teigia, kad, palyginti su įprastu vasaros sulėtėjimu, jų užimtumas stebėtinai geras. Būtent šiame karštyje „Five“ viešbučio savininkas Kabiras Mulchandai pagaliau pademonstravo privatų lėktuvą, kurį jis ketina siūlyti užsisakyti tiek viešbučio svečiams, tiek kitiems smalsuoliams. Kartu su kitais žurnalistais išbandžiau parodomąjį skrydį, o jis vyko sklandžiai: pakilęs iš „Jetex“ privačių lėktuvų terminalo Dubajaus Al Maktumo tarptautiniame oro uoste, lėktuvėlis įskrido į Omano oro erdvę ir grįžo atgal. O dabar apie šį tą daugiau, kas pastarosiomis dienomis nepraslydo pro mano akis.

Dubajus tampa dar ryškesnis

Vis daugiau brangiausių pasaulyje brangakmenių, meno kūrinių ir kolekcionierių vertinamų daiktų pasiekia Dubajų, kad vis daugiau pasiturinčių jo gyventojų galėtų asmeniškai juos visus apžiūrėti.

„Jie nori pamatyti šiuos brangakmenius vietoje, užuot kažkur keliavę jų apžiūrėti, – sako Katia Nounou Boueiz, „Sotheby‘s“ JAE vadovė. – Visi šie prabangos daiktai keliauja į Honkongą, Niujorką, – o dabar viena iš stotelių yra Dubajus.“