Kaip rašoma išplatintame pranešime, prezidentas pabrėžė, kad „Teltonikos“ technologijų centras Molėtuose yra etaloninis investicijos regione pavyzdys.

„Aukštųjų technologijų įmonė tampa viso Molėtų rajono gyvybės šaltiniu, čia ne tik atsiranda naujų darbo vietų molėtiškiams, bet ir pritraukiami aukštos kvalifikacijos specialistai iš visos Lietuvos. „Teltonikos“ investicija Molėtuose yra esminio pokyčio viso regiono ateičiai pavyzdys“, – sakė šalies vadovas.

Technologijų centrui, kuriame veikia robotizuotos elektronikos prietaisų testavimo, surinkimo bei gamybinės linijos, įkurtas administracinis biuras, „Teltonika“ skyrė 34 mln. eurų. Tai yra didžiausia verslo investicija per visą Molėtų istoriją, pažymima Prezidentūros pranešime.

Taip pat G. Nausėda padėkojo nacionalinio mecenato vardą Lietuvoje turinčiam A. Paukščiui už jo suteiktą paramą atstatant jau trečiąją bažnyčią Lietuvoje.

Šalies vadovas su pirmąja ponia ketvirtadienį apsilankė Molėtų Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje, kurios rekonstrukcijai ir išlaikymui „Teltonikos“ įmonių grupė pastaraisiais metais skyrė 1,7 mln. eurų, praneša Prezidentūra.

ELTA primena, kad G. Nausėda su pirmąja ponia Diana Nausėdiene išvažiuojamuoju darbo vizitu ketvirtadienį lankosi Molėtų rajone.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją