Apdovanojimą „Atsakinga veikla“ pelnė Tiriamosios žurnalistikos centras „Siena“ – už svarų indėlį į Lietuvos tiriamosios žurnalistikos ir pilietinės visuomenės raidą, demonstruojamą nepakantumą nesąžiningam verslui ir korupcijai bei plataus atgarsio sulaukusių tyrimų apie tarptautinių sankcijų pažeidimo atvejus rengimą, nurodoma LVK pranešime žiniasklaidai.

„Modernumo lyderiu“ šiemet išrinkta UAB „Bitė Lietuva“ už aktyvią skaitmeninių paslaugų pasiūlos plėtrą ir lyderystę diegiant 5G ryšio tinklą Lietuvoje.

Pranešime skelbiama, kad „Verslo balso“ apdovanojimą už aktyvią švietėjišką veiklą, informuojant visuomenę aktualiausiais ekonominiais klausimais, ir dalinimąsi žiniomis pelnė „INVL Asset Management“ vyriausioji ekonomistė Indrė Genytė-Pikčienė.

LVK apdovanojimas „Bendrystė“ buvo įteiktas LVK Direkcijos vyriausiojai projektų ir biuro vadovei Gintarei Boreikytei už ilgametį darbą, nuoseklų kompetencijų augimą bei demonstruojamą išskirtinį atsakingumą ir pareigingumą.

Kongreso metu įmonės „Master Class Lietuva“ vadovei Laurai Duksaitei-Iškauskienei, Migracijos departamento direktorei Evelinai Gudzinskaitei, Jonavos rajono merui Mindaugui Sinkevičiui ir „Oracle“ atstovui viešajam sektoriui Gyčiui Nemaniui įteikti LVK „Garbės ženklai“, kurie suteikiami už garbingus nuopelnus verslui ir visuomenei, skelbiama LVK pranešime.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės