Jurgis Adomavičius, muitinės tarpininko paslaugas teikiančios įmonės „Bunasta“ įkūrėjas teigia, kad šiuos pokyčius paskatino sparti įmonės plėtra į užsienio šalis bei geopolitinė padėtis Europoje. J. Adomavičius nuo pat bendrovės įkūrimo 2012 metais ėjo bendrovės generalinio direktoriaus pareigas.

„Bunasta“ generalinės direktorės pareigas praėjusių metų rugsėjį perėmusi Laura Joffė tvirtina, kad pagrindinis bendrovės prioritetas yra Vakarų Europa.

„Bunasta“ jau vykdo veiklą net penkiose šalyse – ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Lenkijoje, Ukrainoje ir Kazachstane, o artimiausioje ateityje planuojama steigti atstovybes Suomijoje ir Švedijoje. Pasitelkiant patikimus partnerius paslaugas teikiame ir kitose Europos šalyse, tokiose kaip Vokietija, Prancūzija ir Turkija. Be jokios abejonės, sparti plėtra numatyta ir didžiulį potencialą turintį Kazachstaną. Transporto ir logistikos sektoriai Lietuvoje sudaro tikrai reikšmingą ekonomikos dalį, matome, kad augimas nesustos, todėl sieksiu, kad įmonės plėtra sparčiai ir sėkmingai vyktų visose šalyse“, – teigia naujoji „Bunasta“ generalinė direktorė.

Persiorientuojant iš Rytų į Vakarus itin svarbu stiprinti Europos muitinės padalinį, kuriam pakviesta vadovauti Lina Petronienė. Ji milžinišką patirtį sukaupė tarptautinių siuntų, kurjerių paslaugų ir transportavimo įmonėje DHL ir šiuo metu yra muitinės praktikų asociacijos valdybos narė.

„Atskyrėme ir išgryninome bendrovės Verslo vystymo departamentą, kuriam vadovauti pakviestas Marius Gelžinis. Manome, kad apjungiant rinkodaros ir pardavimų padalinius gebėsime geriau pažinti savo klientą ir pasiūlyti jiems geriausius produktus, geriausią poreikius atitinkančias paslaugą. Jau dabar matome, kad klientų poreikiai Vakaruose yra kitokie nei Rytuose. Vienas iš aktualiausių paketų yra: eksportas, tranzitas ir importas“, – tvirtina L. Joffė.

Marius Gelžinis

Atsirado Klientų patirties departamentas, kuriam vadovaus Jana Choroševič. Ji iki šiol buvo atsakinga už „Bunasta“ žmogiškųjų išteklių vadybą. Jos komandą sustiprino naujasis „Bunasta“ projektų vadovas Linas Liubeckas, galintis puikiai pritaikyti „Danske Bank“ įgytas tarptautinių procesų valdymo žinias.

„Visų pokyčių perspektyvoje neabejotinai svarbų vaidmenį atlieka finansų valdymas, kuriuos patikėta valdyti naujai prisijungusiai Jurgitai Kovaliovai-Jurgelei. Ji įgijusi didelę patirtį optimizuojant finansų valdymą tokiose įmonėse kaip „Ainava“, „Penki kontinentai“. Jos tarptautinė patirtis neabejotinai padės valdant penkių įmonių finansus“, – sako L. Joffė

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės