Kaip praneša Vilniaus miesto savivaldybė išplatintame pranešime spaudai, tai brangiai kainavęs sprendimas po to, kai konkursą laimėjo miesto Tarybos narys Artūras Zuokas, kuris netrukus paskelbė, kad laimėtų pareigų neketina eiti.

Sostinės savivaldybei šio konkurso organizavimas, atranka ir skelbimų sklaida kainavo per 6,1 tūkst. eurų, tiek pat kainuos ir naujojo konkurso organizavimas.

Rugpjūčio 25 d. konkurse į VASA vadovo pareigas dalyvavo 10 kandidatų, jį organizavo savivaldybės pasamdyta personalo atrankos bendrovė.

Naujasis konkursas bus skelbiamas jau kitą savaitę, Valstybės tarnybos portale. Iš naujojo VASA vadovo miesto vadovybė tikisi efektyvių sprendimų įgyvendinant Vilniaus miesto atliekų tvarkymo strategiją.

„Reikalavimų kandidatams keisti neplanuojame, o siūlomo atlyginimo rėžiai bus peržiūrėti ir artimiausiu metu paskelbti viešai. Vadovybė šioms pareigoms iškėlusi aukštus lūkesčius ir lauks geriausių kandidatų, nes naujasis VASA vadovas ar vadovė turės sukurti konkretų planą, kaip bus įgyvendinama atliekų tvarkymo strategija Vilniaus mieste. Žinoma, tikimės, kad šįkart naujasis laimėtojas nepabūgs darbo ir iškart pradės dirbti“, – sakė Žmogiškųjų išteklių valdymo skyriaus vedėja Lina Koriznienė.

VASA buvo įsteigta 2015 metais Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos sprendimu, įgyvendinant atliekų tvarkymo įstatymo nuostatas, arba vadinamąją atliekų reformą, ir siekiant užtikrinti efektyvų atliekų tvarkymo sistemos administravimą savivaldybėse.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)