Investuotojai teigia buvę priblokšti, koks pilnas pasitikėjimo yra šis laiškas, lyginant su jo pastarųjų metų kasmetiniais laiškais.

„Pinigai visuomet tekės galimybių link ir Amerikoje to yra perteklius”, - teigė W. Buffetas, kuris nuo 1965 m. vadovavo Omahoje, Nebraskoje įsikūrusiai „Berkshire Hathaway” ir dabar yra vienas iš turtingiausių žmonių pasaulyje.

„Pražūties pranašai nepastebėjo labai svarbaus faktoriaus, kuris yra neginčytinas: žmogiškasis potencialas yra toli gražu neišnaudotas ir Amerikos sistema išlieka veikianti ir efektyvi, kad išlaisvintų tą potencialą”, - teigia W. Buffetas.

Taip pat W. Buffetas prognozuoja, kad „per metus ar maždaug” atsigaus būstų rinka ir kad „geriausios Amerikos dienos yra priešakyje”.

Turint omenyje, kad W. Buffetas visiškai valdo arba jam priklauso didelė dalis didžiausių šalies geležinkelių, draudėjų, bankų, vartojimo produktų gamintojų ir platintojų, jo entuziazmas gali būti suprastas kaip įsitikinimas, kad 2011 m. ir vėliau ekonomikos padėtis gerės.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją