Anot metalurgijos pramonės magnato Olego Deripaskos, kurio bendras turtas vertinamas 17 mlrd. svarų sterlingų, V. Romanovas kartu su savo sūnumi Romanu apgaule iš vienos jo įmonės išviliojo milijonus.

Ieškovo advokatai, teigdami, jog būdamas aliuminio rūdos gamyklos savininku V. Romanovas sudarė tris sandorius su viena dukterinių O. Deripaskos įmonių, kreipėsi į Jungtinių Amerikos Valstijų Milvokio valstijos teismą.

Rusijos verslininkas tvirtina, kad V. Romanovas, pareikšdamas, jog pasirašytos sutartys neva priklausė amerikiečių kompanijai, su kuria jis apskritai neturi nieko bendro, neįvykdė įsipareigotų užsakymų.

Pasak O. Deripaskos, pinigų iš Romanovų jis neatgauna jau ketvirti metai.

Ieškinyje rašoma, jog po derybų Lietuvoje Romanovai sutiko pirkti iš O. Deripaskos geležies rūdos perdirbimo gamyklą, apmokėti jos renovacijos išlaidas ir pasirūpinti jos paskola.

"Ūkio benko investicinei grupei" atstovaujanti komunikacijos agentūra "Bosanova" DELFI tvirtino, kad ginčai tarp bendrovių baigėsi abipusiu susitarimu ir 2006 m. vykęs bylinėjimasis buvo nutrauktas patenkinus abiejų pusių pretenzijas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją