Šiuo metu inspekcijai vadovaujančios E. Janušienės kadencija baigsis liepos 27 d., o naujoji penkerių metų kadencija prasidės liepos 28 d., praneša Finansų ministerija.

„Sukaupta 34 metų Editos Janušienės darbo patirtis Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, Finansų ministerijoje, Valstybės kontrolėje ir Lietuvos banke, užtikrina, kad bus kompetentingai vadovaujama šiai institucijai. Naujojoje kadencijoje tikimės sklandaus, kokybiško, aukščiausius standartus siekiančio darbo prioritetinėse kryptyse: savarankiško mokesčių mokėjimo skatinimo ir įstatymų laikymosi. Tam būtina plėsti VMI teikiamas paslaugas, kokybiškai konsultuoti gyventojus, skaitmenizuoti sistemas vartotojų patogumui, užtikrinti deklaravimo ir mokesčių mokėjimo paprastumą“, – teigė finansų ministrė G. Skaistė.

Anot ministrės, kalbant apie mokestinių įstatymų laikymąsi, iš naujosios VMI vadovės tikimasi užtikrinti rizikų dėl mokesčių nemokėjimo identifikavimą realiu laiku, operatyvią ir tikslią mokesčių mokėtojų kontrolę, pritaikant modernias priemones ir optimizuojant žmogiškuosius resursus.

Aktyvus darbas užkertant kelią šešėliui, mokesčių vengimui ir PVM atotrūkio mažinimui bei savanoriško mokesčių mokėjimo skatinimas garantuotų stabilias ir augančias biudžeto pajamas.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)