Praėjusios savaitės pabaigoje „Vinted“ paskelbė pradėjusi veiklą Italijoje

„Žengti į Italiją mums yra svarbus žingsnis, nes tai gerai madą išmananti rinka, kuri turi didelį potencialą suburti plačią bendruomenę mainytis naudotomis mados prekėmis“, – sako „Vinted“ generalinis direktorius Thomas Plantenga.

„Daugeliui žmonių Italijoje ir visame pasaulyje dabar yra sunkus metas, visi kovojame su nesitraukiančia pandemija. Užuot pristabdę ilgai planuotą programėlės paleidimą Italijoje, nusprendėme jį tęsti, nes manome, kad šiuo metu mūsų produktas gali suteikti žmonėms vertę. Kitose rinkose pastebėjome išaugusią tendenciją karantino metu atsiradusį laisvą laiką skirti naudotų drabužių atrinkimui ir juos pardavus užsidirbti papildomų pinigų“, – priduria T. Plantenga.

Remiantis „Vinted“ atliktais tyrimais, maždaug trečdalis italų praėjusiais metais pirko naudotus daiktus, o maždaug pusė šių prekių pirkta internetu. Be to, pusei žmonių, perkančių naudotus daiktus, galimybė sutaupyti yra svarbus veiksnys. Dviem penktadaliams respondentų svarbiu veiksniu tampa noras suteikti savo daiktams antrą gyvenimą, o tvarumo priežastys, pavyzdžiui, atliekų kiekio mažinimas, yra svarbios maždaug 31 proc. apklaustųjų.

Kaip rašoma pranešime spaudai, „Vinted“ nariai Italijoje galės savo prekes parduoti bei pirkti ir Prancūzijos rinkoje, kuri turi per 12,5 mln. vartotojų.

2008 m. savo veiklą pradėjusi Lietuvoje, „Vinted“ veikia 13 Europos ir pasaulio rinkų – Italijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Ispanijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Lietuvoje, Liuksemburge, Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Valstijose. Visai neseniai „Vinted“ paskelbė išplėtusi veiklą ir Nyderlanduose, kur susijungė su kita panašaus pobūdžio platforma.

Šiuo metu „Vinted“ Vilniaus padalinyje dirba per 500 profesionalų, bet bendrovė ir toliau vykdo kandidatų atranką, daugiausiai specialistų ieško IT srityje – inžinierių, technologijų ekspertų, taip pat klientų aptarnavimo ir kitų sričių specialistų – marketingo, finansų, teisės.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)