M. Jakulis Jason yra „AAA law“ advokatų kontoros įkūrėjas, jam priklauso „AAA Holingas“, kuris valdo viešbučius „Radisson Blu Royal Astorija Hotel“ ir „Grand Hotel Kempinski“ Vilniuje.

Taip pat verslininkas yra iniciatorius ir vienas iš pagrindinių investuotojų „Vet ventures“ fonde, kuris skirtas plėsti „Dr. Vet“ veterinarijos klinikų tinklą Lietuvoje bei užsienyje. Jis yra neseniai duris atvėrusios gyvūnų ligoninės ir reabilitacijos centro „Geri namai“ savininkas. Verslininkas yra ir „Vilniaus tarptautinės mokyklos“, „Erudito licėjaus“ bei „Vilniaus verslo kolegijos“ bendrasavininkas.

Prieš keturis metus jis įkūrė filantropinį Mariaus Jakulio Jason fondą, kuris sukurtas teikti finansinę paramą gabiems verslo kūrėjams, akademikams ir studentams, kurie gali ir nori prisidėti prie Lietuvos ekonomikos augimo. Jiems per 4 metus fondas jau paskyrė 1,7 mln Eur grantais ir investicijomis.

Su garsiausiu šalies investuotoju „Delfi“ kalbėjosi apie ekonominę situaciją, naujausius planus, atšauktą „Medicinos banko“ pirkimo sandorį. Taip pat verslininkas gyventojams patarė, kur šiandien reikėtų investuoti turimus pinigus siekiant gauti didesnę grąžą bei kodėl šiandien investuoti į energetiką jau gali būti per vėlu.

– p. Mariau, su jumis paskutinį kartą bendravome 2020 m. spalį. Tada, dar esant pandemijai, prie oro uosto buvote ką tik atidaręs „Park Inn by Radisson“ viešbutį.

Dabar pandemiją primiršome, bet pašonėje turime karą, o mes ir vėl susitinkame naujame investiciniame projekte – Lazdynuose atidarytoje veterinarijos ligoninėje. Verslus vis plečiate krizių metu. Tokia strategija, ar sutapimas?

– Čia taip sutapo.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos