„Viešbučiams viskas priklauso nuo skrydžių, o su tokiais skaičiais, kokius turime, Lietuva tikrai nebus pirma šalis, prie kurios išsirikiuotų eilės turistų. Diskutavome ir su „Keliauk Lietuvoje“, kokias pradžioje reikėtų pasirinkti kaimynines rinkas.

Reikia skirti kažkokį pinigų kiekį rinkodarai, kad praneštume, kad mes saugūs, švarūs, kad galima pas mus važiuoti ir pagalvoti dar visokių rinkodaros priemonių, kaip, pavyzdžiui, antra nemokama nakvynė. Nei iš šio, nei iš to tikrai neišsirikiuos eilė pas mus važiuoti“, – Eltai sakė Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė.

Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė sakė, kad viešbučiai šiuo metu laukia, kada bus atlaisvinta judėjimo kontrolė, būtų pradėta kalbėti apie paslaugų ribojimų atlaisvinimus.

„Mes sėdime prastovose ir laukiame, kol galėsime savo veiklas toliau vykdyti. Šiuo metu net nevyksta normalus kontaktas su klientais, nes viešbučiai nedirba, yra tik vienas antras, kuris priima saviizoliuotis ar kitokiais tikslais. Net nevyksta normali komunikacija – jei žmonės bando eiti į sistemas, rezervuotis, tai viešbučiai yra parodę, kad iki atitinkamos dienos nėra vietų“, – teigė I. Valaitienė.

Viešbučių tinklo „Centrum Hotels“ vadovas Artūras Vainora taip pat sakė, kad svarbiausia yra tai, kada bus atidarytos oro linijos, pradėti vykdyti skrydžiai.

„Vakcina čia, aš manau, labai padės. Žinoma, (priklauso nuo to – ELTA), kaip greitai bus suvakcinuota 70 proc. populiacijos, kad būtų galima normaliai, saugiai keliauti. Turizmo sektorius labai nukentėjo, bet jis bus iš tų, kuris, atsiradus galimybei keliauti, atšoks labai greitai“, – sakė A. Vainora.

Gruodžio 26 dieną į Lietuvą pristatyta dviejų farmacijos kompanijų „BioNTech“ ir „Pfizer“ bendrai sukurtos vakcinos pirmoji siunta, o gruodžio 27 dieną šalyje pradėta medikų vakcinacija.

Pirmadienį 9 valandą ryto į Lietuvą buvo pristatyta trečioji dviejų farmacijos kompanijų „BioNTech“ ir „Pfizer“ sukurtos vakcinos nuo koronaviruso siunta su 20 478 vakcinos dozėmis.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)