Savo ruožtu R. Šimašius teigia, kad su A. Zuoku kalbės tik tuomet, kai šis pasirašys sutartį.

„Savivaldybė gavo STT pažymą, kad viskas yra tarkoje, kviečia mane pasirašyti sutarties. Parašiau merui laišką, kad prieš priimdamas sprendimą noriu susitikti, kad išgirsčiau mero įsivaizdavimą, kaip jis įsivaizduoja VASA ateitį“, – BNS sakė A. Zuokas.

Buvęs sostinės vadovas siūlo likviduoti įmonę, tvirtindamas, kad „šis tarpininkas yra nereikalingas“ ir siūlo jos funkcijas perduoti Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centrui. Trečiadienį šį klausimą politikas siūlo svarstyti tarybos posėdyje.

Jis taip pat kelia klausimų dėl liepą beveik 400 tūkst. eurų padidinto įmonės atlyginimų fondo ir viešo atlyginimų skelbimo, dėl vasarą įvykdytos struktūrinės įmonės pertvarkos, taip pat kodėl dar nėra suformuota VASA valdyba.

R. Šimašius sako, kad su įmonių vadovais įprastai susitinka tik šiems pradėjus darbą ir A. Zuoko atvejų „išimčių nebus“.

„Taigi, kai VASA vadovo konkursą laimėjęs asmuo nustos savo neapsisprendimu ir blaškymusi vilniečius laikyti įkaitais, pasirašys darbo sutartį ir užbaigs savo politinį šou, tada prieš pradedant darbus įmonėje ir susitiksime aptarti lūkesčių tiek vadovui, tiek ir įmonės veiklai“, – BNS teigė R. Šimašius.

A. Zuokas rugpjūčio pabaigoje laimėjo savivaldybės skelbtą konkursą VASA direktoriaus pareigoms užimti. Vertinimo komisijoje be kitų savivaldybės darbuotojų dalyvavo ir savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis, skyręs kandidatui maksimalų 10 balų įvertinimą.

VASA 2015-aisiais įsteigta siekiant užtikrinti efektyvų atliekų tvarkymo sistemos administravimą sostinėje, vykdyti komunalinių atliekų tvarkymo kontrolę, teikti informaciją gaunantiems atliekų tvarkymo paslaugas.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (43)