„Prieš beveik dvejus su puse metų prasidėjusi pandemija bene sustabdė visą mūsų veiklą. Iškart buvome įtraukti į nuo COVID-19 nukentėjusių įmonių sąrašą, nes pirmosiomis savaitėmis praktiškai nevyko pardavimai, klientai delsė atsiskaityti už parduotas prekes. Susidūrėme su dideliu neapibrėžtumu dėl ateities, patyrėme apyvartinio kapitalo trūkumą, todėl buvome priversti reaguoti į susiklosčiusią situaciją ir dalį darbuotojų išleidome į dalines arba pilnas prastovas.

Šias problemas dar labiau paaštrino pastaruoju metu augančios žaliavų kainos, kylantys energetiniai kaštai, trinkančios tiekimo grandinės“, – teigia „Tobis“ generalinis direktorius Mindaugas Stankevičius.

Pasak VIVA generalinio direktoriaus Dainiaus Vilčinsko, didelę patirtį sukaupusi ir nuo 1992 m. veikianti įmonė išsiskiria plačiu verslo segmentavimu, ilgalaikiais verslo ryšiais ir unikalia verslo niša. Anot jo, UAB „Tobis“ suteikta paskola leis subalansuoti bendrovės finansinius srautus.

„Nors „Tobis“ susiduria su pandemijos keliamais iššūkiais, bendrovė išlieka svarbiu ir perspektyviu rinkos dalyviu. Įmonė savo prekes siūlo keliuose skirtinguose segmentuose ir bendradarbiauja su visais didžiaisiais prekybos tinklais Baltijos šalyse.

Automobilių skysčių gamybos veikla leidžia generuoti aukštas maržas, be to „Tobis“ yra įgijęs vienų žinomiausių pasaulio prekės ženklų išskirtines atstovavimo teises Baltijos šalyse. Bendrovei suteiktas finansavimas padės užtikrinti apyvartinio kapitalo poreikį ir leis toliau sėkmingai vykdyti savo veiklą“, – sako D. Vilčinskas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės