Pasak UAB „IOCO Packaging“ atstovo Deno Ušinsko, 2020 m. prasidėjusi pasaulinė COVID-19 pandemija ir su ja koja kojon žengę tiekimo grandinių sutrikimai, augančios transportavimo kainos bei susirgimų protrūkiai įmonėje lėmė kritusį jos bendrąjį pelningumą.

„Vien 2020 m. kovą mūsų įmonėje sirgo beveik 15 proc. darbuotojų, o tų pačių metų lapkritį – kiek daugiau nei 20 proc. Be to, mūsų tiekėjų gamybos terminai dėl pandemijos išaugo bent 2-3 kartus, kai kuriais atvejais – dar daugiau. Vis dar susiduriame ir su logistinės grandinės iššūkiais, pavyzdžiui, dėl konteinerių stygiaus išsitęsę gabenimo terminai ir jų kaštų išaugimas net 10-20 kartų.

Tai lėmė, kad lyginant su 2020-aisiais bendrasis įmonės pelningumas pernai metais krito maždaug trečdaliu. Skaitmenizacijos projektas, kartu su gamybinių pajėgumų didinimu, patalpų plėtra buvo suplanuoti iš anksto“, – sako Denas Ušinskas.

Anot VIVA generalinio direktoriaus Dainiaus Vilčinsko, UAB „IOCO Packaging“ paskolą panaudos sandėliavimo patalpų finansavimui.

„Didžiulę patirtį sukaupusi „IOCO Packaging“ – viena iš lanksčių pakuočių gamybos lyderių Baltijos šalyse. Vis dėlto su pandemija susiję iššūkiai lėmė, kad bendrovė nebegali patenkinti visų užsakymų. Tad bene 30-metį veikiančiai įmonei išduota paskola suteiks galimybę plėstis ir vykdyti suplanuotas investicijas, tokiu būdu padidinant bendrovės gamybos proceso našumą bei toliau žengti tvirtus žingsnius rinkoje“, – teigia D. Vilčinskas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės