aA
2019 metais liepą Lietuvoje įsteigta, mobiliąją vaikščiojimo programėlę „#walk15“ valdanti įmonė UAB „Walk15“ metus pradėjo pritraukdama naują, beveik 270 tūkst. eurų siekiančią investiciją. Vlados Musvydaitės-Vilčiauskės kurtas startuolis sudomino tokius Lietuvos verslo angelus, kaip Vladas Lašas, Arminta Saladžienė, Donatas Dailidė ir per 45 minutes investuoti apsisprendusį Latvijos verslo angelų asociacijos „LatBAN“ valdybos pirmininką Helmuts Lejnieks, rašoma pranešime spaudai.
Startuolio įkūrėja ir vadovė V. Musvydaitė su bendraįkūrėjais, COO Mantas Lozūraitis ir CTO Oleg Zheleznyi
Startuolio įkūrėja ir vadovė V. Musvydaitė su bendraįkūrėjais, COO Mantas Lozūraitis ir CTO Oleg Zheleznyi
© Įmonės nuotr.

„Pirmiausia užaugome, kaip komanda. Labai dėkoju ,,70Ventures” investiciniam fondui, o ypač jo vadovui Per Moeller, padėjusiam formuoti mūsų strategiją. Per praėjusius metus užmezgėme tarptautinius bendradarbiavimo ryšius, įgijome stiprius strateginius partnerius, pradėjome plėtrą Danijoje, o su šia investicija sieksime stiprinti savo produkto ir pardavimo komandas. Po pusės metų sieksime ieškoti investicinio fondo, padėsiančio augti tvarumo tematikoje“, – sako programėlės kūrėja ir vadovė Vlada Musvydaitė-Vilčiauskė.

Kaip teigiama pranešime, startuolis Lietuvos verslo angelų tinklo „LitBAN“ susitikime sulaukė didelio investuotojų dėmesio.

„Puiku, jog verslo angelų apsisprendimo laikas investuoti vis trumpėja. Anksčiau verslo angelai apsispręsdavo ir užbaigdavo sandorį vidutiniškai per 3-4 mėnesius. „#walk15“ startuolio atveju investicija buvo pritraukta per mažiau, nei mėnesį, o tai – žaibiškas greitis. Tai yra puiki motyvacija startuoliams, kuriems reikia finansinės pagalbos augant“, – džiaugėsi „LitBAN“ vykdomasis direktorius Justinas Pašys.

V. Musvydaitė-Vilčiauskė
V. Musvydaitė-Vilčiauskė
© Įmonės nuotr.

„Walk15“ vertė augo penkis kartus

„Walk15“ vertė nuo veiklos pradžios išaugo penkis kartus ir šiandien siekia 5 mln. eurų, praneša bendrovė.

Praėjusių pavasarį 240 tūkst. eurų dydžio investiciją iš „70Ventures“ investicinio fondo pritraukęs startuolis, šiuos metus pasitiko su nauja, beveik 270 tūkst. eurų siekiančia investicija. Šį kartą įmonės potencialą įžvelgė Lietuvos verslo angelų tinklo „LitBAN“ valdybos pirmininkas Vladas Lašas, DOJUS įmonių grupės vadovas Donatas Dailidė ir jos akcininkai Justina Dailidaitė-Vildžiūnienė bei Pranas Dailidė, investuotoja Arminta Saladžienė ir Latvijos verslo angelų asociacijos „LatBAN“ valdybos pirmininkas Helmuts Lejnieks.

„Startuolio šūkis „Verta pasivaikščioti“ – labai paprastas, tačiau atspindintis mūsų šiandienos iššūkius: gyvenant technologijų apsuptyje, vis mažiau reikia judėti, nes beveik viską galima išspręsti nuotoliniu būdu. Nors visi žinome, kad tik judėdamas būsi sveikas, tačiau tam dažniausiai nepakanka laiko ir dėmesio“, – sako vienu iš įmonės investuotojų tapęs verslininkas ir Lietuvos verslo angelų tinklo „LitBAN“ valdybos pirmininkas V. Lašas.

V. Lašo teigimu, viena pagrindinių spartaus „Walk15“ augimo priežasčių – atrasta formulė, kaip suderinti socialinę idėją su verslo siekiais.

„Iš socialinės iniciatyvos jie sugebėjo sukurti tvarų, pajamas generuojantį verslą. Savo idėja jie sugeba užkrėsti kitus ir sparčiai augina verslą. Šiandien „#walk15“ jau žengia į platesnes rinkas už Lietuvos ribų“, – teigia „LitBAN“ valdybos pirmininkas.

Greičiausia investicija – per 45 minutes

Latvijos verslo angelų asociacijos „LatBAN“ valdybos pirmininkas Helmuts Lejnieks dėl investicijos apsisprendė per 45 minutes. Kaip teigia pats H. Lejnieks, tai – greičiausias jo kada nors priimtas sprendimas investuoti.

„Startuolis sprendžia labai svarbią problemą – skatina užsiimti veikla, padedančia rūpintis savo sveikata. Tai tapo pagrindine priežastimi, paskatinusia mane investuoti. Antra, anksčiau esu dirbęs su „70Ventures“ fondu, tad tikiu, kad jei jie nusprendė tapti pagrindiniu platformos investuotoju, šis sprendimas yra tikrai to vertas. Esu įsitikinęs, kad ateityje šis projektas gali sulaukti didelės sėkmės ir plėstis ne tik Europoje, bet ir už jos ribų. Na, o atsižvelgiant į tai, jog kartu su manimi investuoja labai respektabilūs verslo atstovai, man priimti šį sprendimą nebuvo sunku“, – sako „LatBAN“ vadovas.

V. Lašui bei H. Lejnieks antrina ir DOJUS įmonių grupės vadovas D. Dailidė.

„Patys savo įmonių grupėje dalyvavome žingsnių iššūkyje ir matėme, kokią naudą tai duoda tiek darbuotojų motyvacijai ir įsitraukimui, tiek sveikatinimui. Tikiu, kad įmonės ir organizacijos turi poreikį apjungti darbuotojus, skatinti juos užsiimti sveikatai ir aplinkai palankia veikla. Antra, climate tech sektorius turi didelį potencialą. Įvairiose srityse šiandien daug dėmesio skiriama tvarumui“, – sako DOJUS įmonių grupės vadovas Donatas Dailidė.

Kaip pasakojama pranešime, „Walk15“ komanda organizacijoms pasiūlė žingsnių iššūkių sprendimą, skatinantį rūpintis ne tik savo sveikata, bet ir juos supančia aplinka. Daugiau nei 260 tūkst. vartotojų turintis Vlados Musvydaitės-Vilčiauskės įkurtas startuolis, pasitelkdamas vaikščiojimą, leidžia įtraukti įmonių darbuotojus bei jų tikslinę auditoriją į sveikatingumo ir tvarumo temas. Šiuo sprendimu per praėjusius metus pasinaudojo daugiau nei 400 tarptautinių įmonių ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Kartu su partneriais „Walk15“ siekia edukuoti apie sveikatingumą ir tvarumą.

www.DELFI.lt
Turite teisinį klausimą?
Aiškiai ir konkrečiai aprašykite savo situaciją – jos teisinį vertinimą ir savo įžvalgas „Delfi Plius“ platformoje pateiks Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos nariai.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(15 žmonių įvertino)
2.8000

Konkurencijos taryba: solidarumo įnašas bankams gali iškreipti konkurenciją

Konkurencijos taryba ( KT ) mano, kad siūlomas laikinasis solidarumo įnašas bankams gali...

Laikinai stabdomas pašto siuntų gabenimas į Rusiją

Lietuvos paštas informavo laikinai stabdantis pašto siuntų, kuriose siunčiami daiktai, siuntimą...

Finansų ministerija mažina 2023 m. BVP augimo prognozę iki 0,5 proc.

Atnaujintame Finansų ministerijos Ekonominės raidos scenarijuje numatoma, kad šalies ūkio augimas...

Aukso kaina pirmą kartą per metus viršijo 2000 JAV dolerių ribą

Besitęsiantis neapibrėžtumas finansų rinkose pirmą kartą per ilgesnį laikotarpį aukso kainą...

Bankų apklausa: naujų paskolų paklausa ir bankų norima prisiimti rizika mažėja

Pabrangęs skolinimasis, santūresni lūkesčiai dėl ateities ir įmonių investicijų atidėjimas...

Top naujienos

Tomaszewskis pralaimėjimo Vilniaus rajone nepripažįsta: skandalas, paslėpta net 100 balsų papildyta (16)

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos -Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) pirmininkas...

Lenkų ambasadorius: jeigu Ukraina pralaimės, turėsime įsitraukti į karą papildyta (4)

Jeigu Ukraina pralaimės Rusijos Federacijai, Lenkija bus priversta pati įsitraukti į karą ,...

Šimonytė ir Širinskienė toliau aiškinasi santykius feisbuke: susirašinėjimas jau atrodo keistai (10)

Premjerė Ingrida Šimonytė ir Mišrios Seimo narių grupės seniūnė Agnė Širinskienė ir...

Medvedevas spjaudosi grasinimais: atidžiai stebėkite dangų (9)

Rusijos Federacijos Tarybos pirmininko pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas dėl Tarptautinio...

Ekspertai įvertino rinkimus: konservatorių džiaugsmas Vilniuje atrodo kaip savęs apgaudinėjimas įvardijo tikruosius valdančiųjų laimėtojus (58)

Pasibaigus 2023 m. savivaldos merų ir tarybų rinkimams paaiškėjo, kurių partijų ir kitų...

Regimantas Dima

Taksistas išdavė pavežėjų kainodaros paslaptį: štai kaip iš jūsų plėšiami pinigai

Mūsų 702 metų miestas dar visai linksmai kvėpuoja ir tikrai nepražus, nepaisant veiklių vyrų ir...

Rinkimuose prastai pasirodžiusiai Laisvės partijai – intriguojančios liberalų užuominos (5)

Savivaldos rinkimų rezultatai – partijai labai sėkmingi, sako Liberalų sąjūdžio pirmininkės...

Kęstutis Girnius. Seimui reikia auklių

Politikams yra kuo rūpintis ir ką daryti. Tęsiasi karas Ukrainoje, nežinia, ar numatomas Kyjivo...

Po Putino vizito Kryme aptarinėjamas itin keistas epizodas (17)

Rusijos prezidento Vladimiro Putino vizito į Krymą vaizdo įrašas vėl pakurstė kalbas apie jo...