Lietuvos prekyviečių ir turgaviečių asociacijos vadovas Vytenis Butkevičius LRT radijui sakė, kad yra sąlygos turgavietėse net matuoti pirkėjų temperatūrą.

„Įėjimai į turgavietes yra kontroliuojami. Turgavietės gali pastatyti žmogų, galime pastatyti net su termometru ir nuo kaktos būtų nustatoma vidutinė žmogaus temperatūra. Galime riboti srautus – ant grindinio išdažyti stop linijas, kur pirkėjai turi stovėti. Turgavietės dezinfekuoja rankenas, tualetus, paviršius visus. Turime visas priemones, esame apsirūpinę tiek kostiumais, tiek dezinfekciniais skysčiais“, – penktadienį laidoje „Ryto garsai“ kalbėjo V. Butkevičius.

Pasak Lietuvos prekyviečių ir turgaviečių asociacijos vadovo, visose turgavietės yra galimybės sukurti saugumo reikalavimus atitinkančias sąlygas.

„Jeigu tai yra statybinis paviljonas visada galima prekystalius, šaldytuvus ar lentynas perstumdyti ir tokiu būdu sukurti (saugumo – BNS) reikalavimus atitinkančias sąlygas“, – teigė jis.

Nuo penktadienio siekiant sustabdyti koronaviruso plitimą šalyje įsigalioja griežtesni reikalavimai renginiams, prekybos vietose turės būti ribojami pirkėjų srautai.

Apribojami pirkėjų srautai uždarose patalpose esančiose parduotuvėse, prekybos centruose, turgavietėse ir kitose viešose prekybos vietose: čia turės būti užtikrinamas 10 kv. metrų plotas vienam lankytojui.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės