Darbuotojas Vilniuje į darbą nebeatvyko nuo spalio 27 d. Tai yra antrasis atvejis, kuomet COVID-19 infekcija patvirtinama administracijos darbuotojui.

Tuo metu kalbant apie egzaminuotoją Kaune, jis paskutinį kartą darbe lankėsi penktadienį, t. y. spalio 23 d. Kaune šiuo metu koronaviruso infekcija serga keturi darbuotojai, iš jų du dirba egzaminavimo srityje. Egzaminai šiuo metu vyks, kaip suplanuota. Jei dėl susidariusios situacijos dalis egzaminų būtų perkeliami į kitas dienas, su klientais susisieks specialistai ir pasiūlys kitus galimus laikus.

Artimiausiu metu Kaune dirbantiems egzaminuotojams įmonės iniciatyva bus atlikti COVID-19 testai. Jie buvo atlikti ir visiems šiuo metu egzaminuojantiems darbuotojams Vilniuje ir jų rezultatai – neigiami.
Pasitvirtinus koronaviruso atvejams įmonė nedelsiant apie tai informuoja Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC). Kol laukiama informacijos iš NVSC, siekiant užtikrinti saugią įmonės veiklą, imamasi savarankiškų priemonių: dezinfekuojamos patalpos, artimą kontaktą su sergančiuoju turėjusių darbuotojų prašoma neatvykti į darbą, testuojami darbuotojai.

Didėjant COVID-19 susirgimų skaičiui visoje Lietuvoje, klientai aktyviai kviečiami naudotis elektroninėmis paslaugomis. Nuotoliniu būdu galima ne tik pasikeisti vairuotojo pažymėjimą, bet ir užregistruoti prieš tai Lietuvoje eksploatuotą transporto priemonę ar pranešti apie jos pardavimą. Visi elektroniniai užsakymai pristatomi į namus arba artimiausią paštomatą.

Jei vis dėlto klientams nėra galimybės paslaugų atlikti internetu, tuomet reikėtų dėl vizito padalinyje užsiregistruoti iš anksto.

ELTA
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
Susiję straipsniai
Top naujienos