„Tele2“ nurodo, kad skambučiai ir SMS į ukrainietiškus numerius mobiliojo ryšio operatoriaus tinkle bus kompensuojamos privatiems, verslo klientams ir naudojantiems išankstinio mokėjimo paslaugą.

„Esame liudininkai įvykių, kurie nesuvokiami demokratiniame ir laisvame pasaulyje. Šių didelių išbandymų akivaizdoje darom tai, ką galim – padedam savo klientams palaikyti ryšį su artimaisiais“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Skambučiai į Ukrainą bus kompensuojami nuo vasario 24 d. vidurnakčio.
Operatorius tokį sprendimą priėmė reaguodamas į situaciją Ukrainoje, Rusijai pradėjus prieš ją karinius veiksmus.

„Tele2" privatiems ir verslo klientams, skambinantiems į Ukrainą, nieko daryti nereikia – kompensacija už šį laikotarpį bus pritaikyta mėnesio pabaigoje skaičiuojant sąskaitą.

„Tele2“ taip pat kompensuos tarptinklinio ryšio paslaugas privatiems ir verslo klientams, esantiems Ukrainoje.

Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ klientams yra įjungiamas nulinis tarifas skambučiams ir SMS į ukrainietiškus numerius.

„Telia“ praneša, kad nemokamai bendrauti tarp Lietuvos ir Ukrainos operatoriaus klientai galės dešimt dienų nuo ketvirtadienio iki kovo 4 d. imtinai.

Nemokami skambučiai ir SMS galioja visiems „Telia“ privatiems ir verslo klientams, tiek skambinant ar siunčiant SMS iš Lietuvos į ukrainietiškus numerius, tiek Ukrainoje esantiems žmonėms – jie gali skambinti ar siųsti žinutes šalies viduje ir į Lietuvą.

„Ukrainoje prasidėję kariniai veiksmai kelia realų pavojų šioje šalyje esantiems žmonėms. Jungiame nulinį tarifą skambučiams ir SMS į ir iš Ukrainos, kad šioje šalyje esantys žmonės galėtų operatyviai gauti informaciją ir patys susisiekti su reikiamais asmenimis ar institucijomis, o artimųjų ir pažįstamų Ukrainoje turintys lietuviai galėtų nevaržomai su jais bendrauti“, – pranešime cituojamas „Telia“ verslo klientų vadovas Daniel Karpovič.

„Telia“ klientai susisiekti su savo artimaisiais ir draugais, esančiais Ukrainoje, galės tiek iš mobiliojo, tiek iš fiksuotojo ryšio tinklo skambučiais ar SMS žinutėmis. Ten šiuo metu esantys žmonės galės nemokamai skambinti ir siųsti SMS į Lietuvą, priimti iš čia ateinančius skambučius, taip pat skambinti ir susirašinėti SMS su ukrainietiškais numeriais.

Nemokami skambučiai ir SMS tarp Lietuvos ir Ukrainos galios „Telia“ privatiems ir verslo klientams, turintiems abonentinius fiksuotojo ir mobiliojo ryšio planus, įskaitant ir išankstinio „Ežio“ bei „Extra“ mokėjimo paslaugų vartotojus.

„Bitė Lietuva“ nurodo, kad klientams kompensuos skambučius ir trumpąsias SMS žinutes į ir iš Ukrainos, taip pat skambučius ir žinutes šalies viduje. Tai daroma siekiant, kad šalyje esantiems ar dėl artimųjų nerimaujantiems žmonėms būtų lengviau susisiekti.

„Suprantame, kad mūsų klientai atsidūrę neeilinių įvykių sūkuryje turi svarbų poreikį naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis. Tikimės, kad mūsų teikiama pagalba bent šiek tiek palengvins šį sudėtingą laikotarpį,“ – pasakoja Pranas Kuisys, „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius.

Bendrovė kompensuos Ukrainoje esančių klientų skambučius ir trumpąsias SMS žinutes į ir iš Ukrainos ir šalies viduje. Klientai kompensacijas už paslaugas matys savo kito mėnesio sąskaitose.

Šių metų sausio mėnesį „Bitė“ padėjo ir klientams neramumų krečiamame Kazachstane – kompensavo svarbiausias ryšio paslaugas. Pernai bendrovė pirmoji ištiesė pagalbos ranką ir baltarusiams – IT bendroves „Bitė“ pakvietė kurtis Lietuvoje ir pasiūlė ryšio paslaugas 3 mėnesius teikti nemokamai.

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės