Vilniaus apygardos teismas penktadienį patenkino „Snoro“ bankroto administratoriaus „Valneto“ prašymą dėl laikinųjų apsaugos priemonių R. Baranausko ir V. Antonovo atžvilgiu, pranešė teismas.

Teismas nutarė areštuoti beveik 70 mln. eurų R. Baranausko ir daugiau nei 338 mln. eurų V. Antonovo lėšų, o dar daugiau nei 92 mln. eurų - jų abiejų lėšų. Nutarta areštuoti ir abiejų buvusių „Snoro“ savininkų sąskaitas Šveicarijos bankuose.

„Snoro“ bankroto administratorius Gintaras Adomonis BNS teigė situaciją galėsiantis pakomentuoti kitą savaitę.

Teismo teigimu, prašymas pateiktas, kad būtų galima nagrinėti G.Adomonio iškeltą bylą prieš R. Baranauską ir V. Antonovą, kurioje bankas bando prisiteisti iš pastarųjų daugiau nei 500 mln. eurų.

Teismo sprendimas per 7 dienas gali būti apskųstas Lietuvos apeliaciniam teismui.

„Snoro“ veikla sustabdyta 2011 metų lapkričio 16 dieną, o bankroto byla bankui iškelta tų pačių metų gruodžio 7 dieną. Didžiosios Britanijos teismai užpernai nusprendė tuo metu Londone gyvenusius V. Antonovą ir kitą buvusį „Snoro“ akcininką Raimondą Baranauską išduoti Lietuvai, tačiau pastarieji iš šios valstybės dingo ir dabar slapstosi Rusijoje.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (77)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės