Po susiliejimo įsteigtai „Swedbank Life Insurance“ SE (Societas Europeae) priklausys 4,4 mlrd. eurų rizikos portfelis, 327 mln. eurų turtas ir 270 tūkst. gyvybės draudimo sutarčių.

„Viena iš pagrindinių pokyčio priežasčių yra tikėjimas, kad persiorientavimas iš vietinio į regioninį veiklos modelį sukurs papildomą naudą klientams. „Swedbank“ gyvybės draudimo įmonių susiliejimas padės įgyvendinti tolesnę bendrą plėtrą vienoje visų trijų Baltijos šalių rinkoje. Naujasis bendrovės statusas ir valdymo modelis – efektyviau valdyti akcininkų kapitalą, panaudoti darbuotojų kompetenciją bei paskirstyti kitus išteklius, gerinant paslaugų ir produktų kokybę. Be to, pasirinktas teisinis Europos bendrovės modelis taip pat reiškia ir kokybinį šuolį, išnaudojant europinės integracijos teikiamus pranašumus“, – pranešime cituojamas Giedrius Dusevičius, „Swedbank“ Baltijos bankininkystės verslo plėtros padalinio vadovas.

Minėtos bendrovės valdybai vadovaus Mindaugas Jusius. M. Jusiaus nuomone, lyginant su kitomis Europos šalimis, gyvybės draudimo rinka Baltijos šalyse yra nepakankamai išvystyta, todėl, apjungus jėgas, bendrovė galės prisidėti prie rinkos plėtros ir būti lydere.

Numatyta gruodžio 31 d. Europos bendrovę užregistruoti Taline, tad bendrovė visose Baltijos šalyse veiklą pradės nuo sausio 1 d.

Šis susijungimas neturės įtakos jau sudarytoms ir galiojančioms draudimo sutartims arba apdraustų asmenų ar išmokų gavėjų teisėms, todėl klientams nereikės persirašyti ar kitaip keisti sudarytų draudimo sutarčių.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją