Naująją „Swedbank“ Lietuvoje tarybą sudarys 6 nariai, tarp kurių – keturi anksčiau taryboje buvę „Swedbank“ grupės atstovai Jonas Lidefeltas, Tiina Sepa, Tarmo Pajumetsas, Mustapha Messili bei du naujai paskirti nepriklausomi nariai D. Misiūnas ir R. Skyrienė.

D. Misiūnas nuo 2019 m. užima ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektoriaus pareigas. Anksčiau jis yra ėjęs generalinio direktoriaus ir valdybos pirmininko pareigas didžiausiose Lietuvos korporacijose ir bendrovėse: „Maxima“ grupėje, SBA grupėje, „Lietuvos energijoje“. Šiuo metu D. Misiūnas yra ir bendrovės „Auga group“ valdybos pirmininkas. D. Misiūnas Lundo universitete (Švedija) yra įgijęs daktaro laipsnį.

R. Skyrienė nuo 2003 m. yra asociacijos „Investors’ Forum“ vykdomoji direktorė. Prieš tai ji yra ėjusi generalinio direktoriaus pavaduotojos pareigas „Nordea Bank“ ir „Societe Generale“ filialuose Lietuvoje. R. Skyrienė taip pat turi didelės darbo įvairiose pozicijose Lietuvos Respublikos finansų ministerijoje patirties. R. Skyrienė yra baigusi finansų studijas Vilniaus universitete.

Taryba yra atsakinga už banko verslo organizavimą ir jo valdymo priežiūrą.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės