Kaip teigia vienas konkurso organizatorių, Panevėžio miesto savivaldybės tarybos sekretoriato vyr. kultūros specialistas Vidmantas Urbonas, „konkurso laimėtoja turi sėkmingai veikiantį sveikatingumo centrų tinklą visoje Respublikoje, todėl tikimės, kad tai garantuos ir šių paslaugų teikimo kokybę mūsų mieste“.

Iki rugsėjo 20 dienos UAB „Minoleta“ privalo pateikti savo pasiūlymus dėl sveikatingumo centro projektavimo bei statybos, vėliau turėtų būti pasirašyta sutartis ir pradėti darbai. Pasak V.Urbono, statybų pradžia numatoma 2006 metų pavasarį, pabaiga – apie 2006 metų Kalėdas.

Panevėžio miesto kultūros ir poilsio parke planuojamas ne mažiau kaip 4800 kv.m ploto sveikatingumo centras, kuriame bus įrengta vandens pramogų zona su vandens atrakcijomis, sporto salės su treniruokliais, baseinas, pirtys.

Manoma, kad tam reikės iki 17 mln. Lt investicijų.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją