Kaip pranešė Susisiekimo ministerija, J. Skačkauskas yra dirbęs Vyriausybės kanceliarijoje, taip pat turi diplomatinio darbo patirties Užsienio reikalų ministerijoje, Europos Sąjungos politikos srityje. Jis taip pat kaip ekspertas dalyvavo rengiant Lietuvos teritorijos bendrojo plano koncepciją, konsultavo dėl šio plano sprendinių dalies, dalyvavo kituose panašaus pobūdžio projektuose. Pastaruoju metu jis dirbo „LG Electronics Latvia“ atstovybėje Vilniuje, buvo atsakingas už rinkodarą ir verslo plėtrą.

Nurodoma, kad J. Skačkauskas yra įgijęs politikos mokslų bakalauro ir magistro laipsnius Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, vėliau – viešosios politikos srities magistro laipsnį Seule, Pietų Korėjoje, stažavosi Bulgarijoje ir Belgijoje.

J. Skačkauskas darbą Susisiekimo ministerijoje pradės nuo vasario 23 dienos.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)