Tai penktadienį pranešė "Selvaag Group" .

Praėjusį rudenį žlugo ankstesni "Spar" valdytojai Skandinavijos "Baltic Food Holding" bendrovei, o žiemą "Selvaag Group" atnaujino 7 "Spar" parduotuvių veiklą.

"Baltic Food Holding" taip pat valdė "Spar" prekybos tinklą Latvijoje ir Estijoje.

Atnaujinus parduotuvių veiklą "Iki" tapo pagrindiniu "Spar" parduotuvių tiekėju. Pasak pranešimo, šis bendradarbiavimas atvedė iki susitarimo, pagal kurį "Iki" perima parduotuvių verslą, o "Selvaag Group" ir toliau išlieka parduotuvių nekilnojamojo turto savininkė.

"Selvaag Group" nėra mažmeninės prekybos specialistė, todėl dabar jau racionalu perduoti veiklą "Iki". Veiklos perdavimas "Iki" mums reiškia ženklų kaštų taupymą", - sakė "Selvaag Group" atstovas Noelis D. Somadalenas.

"Selvaag" šeima Lietuvoje taip pat buvo investavusi į cemento gamyklą "Akmenės cementas", bet dėl nesutarimų su įmonės vadovais pernai spalio pabaigoje pardavė turėtą 33,95 proc. akcijų paketą.

"Iki" prekybos sistemą, kuriai priklauso 94 parduotuvės, valdo Belgijos prancūzų šeima - broliai Nicola, George'as ir Olivier Ortizai (Nikola, Žoržas ir Olivjė Ortizai).

Šaltinis
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės